Wentylacja

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie sprzedaży urządzeń wentylacyjnych, takich jak rekuperacje czy kurtyny powietrzne. Nasza firma trudni się ich instalacją, konserwacją i serwisowaniem. Możemy również przeprowadzić regenerację lub renowację istniejących już urządzeń.

Szczegółowy zakres usług:

  • montaż central wentylacyjnych,
  • montaż central nawiewno-wywiewnych z odzyskiem ciepła,
  • montaż wentylatorów dachowych, kanałowych, osiowych,
  • montaż aparatów grzewczo-wentylacyjnych

Firma Strefa Klimatu zajmuje się również serwisem oraz konserwacją urządzeń wentylacyjnych, których okres gwarancji już minął. Oferujemy również kompleksowe umowy serwisowe na świadczone przez nas usługi.

Wentylacja w Łodzi na miarę oczekiwań

Wszystkie zlecenia są przez nas traktowane indywidualne, dlatego wentylacja kupiona za naszym pośrednictwem, spełni wszystkie oczekiwania klienta. Każdorazowo montaż jest uzgadniany ze zleceniodawcą. Natomiast czynności wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników serwisu są gwarancją, że wentylacja będzie działała bezawaryjnie przez długi czas. Jej eksploatacja będzie bezpieczna i bardziej efektywna.

Każde zlecenie na montaż czy serwis wentylacji traktowane i wyceniane jest indywidualnie zależnie od potrzeb Klienta. Sposób montażu urządzeń wentylacyjnych zawsze uzgadniamy ze zleceniodawcą przed przystąpieniem do realizacji zlecenia. Prace wykonywane przez doświadczony serwis zapewniają mniejsze koszty eksploatacji urządzeń wentylacyjnych ponoszone przez użytkownika.

Montujemy urządzenia wentylacyjne głownie na terenie miast Łódź, Pabianice, Warszawa oraz ich okolic, ale jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce w kraju.

Wykonujemy instalacje i serwis wentylacji zarówno w biurach, domach, halach magazynowych i budynkach użyteczności publicznej.

Skontaktuj się z nami aby omówić swoje wymagania odnośnie montażu wentylacji.

Wentylacja: projektowanie, montaż, serwis

Skuteczna wentylacja i klimatyzacja w biurach i domach nie tylko poprawia komfort i zwiększa efektywność pracy, ale również dzięki usuwaniu szkodliwych drobnoustrojów z powietrza zapobiega chorobom górnych dróg oddechowych oraz skóry.

Wydajna wentylacja mechaniczna lub klimatyzacja to niezbędny element w niemal każdym nowoczesnym biurowcu, budynku użytku publicznego, oraz coraz częściej w domach jednorodzinnych.

Zalety wentylacji mechanicznej:

  • duża skuteczność wymiany powietrza,
  • niezależność od czynników atmosferycznych,
  • kontrola nad dopływającym powietrzem,
  • możliwość odzysku ciepła (mniejsze koszty ogrzewania).

Przeglądy okresowe

Posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania przeglądów i sprawdzania szczelności instalacji, które według przepisów muszą być wykonywane dla wszystkich urządzeń chłodniczych napełnianych czynnikiem chłodniczym.

"Klimatyzacja zamontowana w naszym domu pozwoliła nam normalnie funkcjonować w upalne lato, powinniśmy zdecydować się na nią wcześniej"

Krzysztof Mizgaj, Łódź

"Przy upałach, gdy temperatura za oknem przekracza 30'C klimatyzacja w biurze to podstawa."

Andrzej Klimer, Pabianice

" U nas w biurze jest przenośny klimatyzator. Z uwagi na umowę najmu nie mogliśmy sobie pozwolić na inny, ale przenośna klimatyzacja też daje radę."

Jola Bogusz, Łódź

"Mieszkam na ostatnim piętrze w bloku i latem ciężko było spać przez temperaturę jaką w nocy oddawał nagrzany dach. Po zamontowaniu klimatyzatora w sypialni ten problem zniknął!"

Jacek Chrust, Ksawerów