Montaż klimatyzacji

Montaż klimatyzacji, jaki świadczymy na terenie miasta Łódź jest realizowany przez doświadczonych fachowców. Dzięki temu klient ma pewność nie tylko tego, że kupuje dobrej jakości urządzenie, ale także tego, że będzie ono prawidłowo zainstalowane, co przełoży się na wygodę użytkowania i efektywniejszą eksploatację. Tylko prawidłowo przeprowadzony montaż klimatyzacji zagwarantuje, że klimatyzacja będzie działała bezawaryjnie przez długi czas. Klimatyzatory renomowanych producentów, które znalazły się w naszym asortymencie są jednocześnie urządzeniami zaawansowanymi technologicznie i prostymi w obsłudze. Mimo to, nie są one ani drogie w eksploatacji ani uciążliwe. Zakup i montaż klimatyzacji na terenie miasta Łódź, to opcja tania, cicha i energooszczędna.

Samodzielny montaż, to ryzyko popełnienia błędów

Osoby, które decydują się na samodzielny montaż klimatyzacji mogą popełnić wiele błędów, jeżeli nie będą miały odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Jeśli instalacja nie będzie prawidłowa, urządzenie nie będzie działało odpowiednio. Klimatyzacja, która jest kupiona u nas, zostanie zamontowana przez osoby posiadające stosowne uprawnienia. Montaż klimatyzacji nie ogranicza się do tego, by postępować zgodnie z instrukcją, dlatego pomoc profesjonalistów jest jak najbardziej wskazana. Jeżeli nie przeprowadza go specjalista, mogą wystąpić takie nieprawidłowości jak złe umiejscowienie jednostki wewnętrznej, zły dobór mocy chłodniczej, czy złe podłączenie do agregatu zewnętrznego.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w Łodzi

Decydując się na wykonany przez nas montaż klimatyzacjimieszkańcy miasta Łódź mogą tego wszystkiego uniknąć. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego zadowolony będzie nawet najbardziej wymagający klient. Poza tym, że sprzedajemy urządzenia chłodzące i oferujemy montaż klimatyzacji oferujemy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dlatego podejmując z nami współpracę, klient ma pewność kompleksowej obsługi od złożenia zamówienia, po cały czas eksploatacji klimatyzacji.

Przeglądy okresowe

Posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania przeglądów i sprawdzania szczelności instalacji, które według przepisów muszą być wykonywane dla wszystkich urządzeń chłodniczych napełnianych czynnikiem chłodniczym.

"Klimatyzacja zamontowana w naszym domu pozwoliła nam normalnie funkcjonować w upalne lato, powinniśmy zdecydować się na nią wcześniej"

Krzysztof Mizgaj, Łódź

"Przy upałach, gdy temperatura za oknem przekracza 30'C klimatyzacja w biurze to podstawa."

Andrzej Klimer, Pabianice

" U nas w biurze jest przenośny klimatyzator. Z uwagi na umowę najmu nie mogliśmy sobie pozwolić na inny, ale przenośna klimatyzacja też daje radę."

Jola Bogusz, Łódź

"Mieszkam na ostatnim piętrze w bloku i latem ciężko było spać przez temperaturę jaką w nocy oddawał nagrzany dach. Po zamontowaniu klimatyzatora w sypialni ten problem zniknął!"

Jacek Chrust, Ksawerów