Klimatyzacja

Nowoczesne technologie i zmiany w budownictwie sprawiły, że klimatyzacja jest obecna nie tylko w pomieszczeniach biurowych, ale także w domach mieszkalnych. Klimatyzacja jaką kupują u nas mieszkańcy miasta Łódź gwarantuje najwyższe standardy i komfort użytkowania. Produkty znajdujące się w naszej ofercie pozwalają na korzystanie ze wszystkich zalet płynących z zaopatrzenia się w tego rodzaju urządzenia.

 

Zalety korzystania z klimatyzacji

Ze względu na naszą lokalizację, klimatyzacja jest wybierana w dużej mierze przez mieszkańców miast Pabianice, czy Łódź jednak nasze usługi świadczymy również w innych miejscowościach. Największymi zaletami klimatyzacji, które jednocześnie zachęcają do zakupu urządzenia, jest zapewnienie odpowiedniego komfortu termicznego i pożądanej wilgotności powietrza. Latem, kiedy temperatura za oknem powoduje dyskomfort i obniża koncentrację, klimatyzacja może okazać się prawdziwym błogosławieństwem. Jej zastosowanie przełoży się na wzrost wydajności, lepsze samopoczucie i zdrowszy sen.

Klimatyzacja jaką kupuje się od nas na terenie miasta Łódź to także możliwość oczyszczania i jonizacja powietrza. Biorąc to pod uwagę, stosowanie klimatyzacji jest wskazane dla dzieci i osób starszych, a także wszystkich borykających się z chorobami układu krążenia i nadciśnieniem. Aby klimatyzacja była bezpieczna, musi być z jednej strony kupiona w sprawdzonym miejscu, z drugiej strony trzeba ją stosować wedle zaleceń producenta.

Dobór klimatyzacji na miarę potrzeb

Chcąc dostarczyć naszym klientom urządzenia wysokiej klasy i całkowicie spełniające ich oczekiwania, każda klimatyzacja zamawiana za naszym pośrednictwem jest dobierana indywidualnie. Wszystkie sprzedawane produkty są polecane pod kątem konkretnych potrzeb. Klimatyzacja kupowana na terenie miasta Łódź jest przez nas montowana, a oprócz tego klienci mogą skorzystać z serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Wśród naszych usług wymienić należy montaż centrali klimatyzacyjnych, klimatyzatorów okiennych, kanałowych, podsufitowych, typu Split i Multi Split, a także sprzedaż klimatyzatorów split i przenośnych.

Klimatyzacja – Łódź

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w branży, dlatego klimatyzacja kupowana i montowana w miastach Pabianice i Łódź, potrafi sprostać wszystkim wymaganiom klienta. W zależności od jego potrzeb przeprowadzany jest montaż i serwis poszczególnych urządzeń. Klimatyzacja jest instalowana przez doświadczonych pracowników naszej firmy. Realizowane przez nasz serwis prace są wykonywane w taki sposób, aby klimatyzacja wiązała się z jak najniższymi kosztami eksploatacji. Instalacje zakładamy zarówno w domach, jak i biurach i budynkach użyteczności publicznych. Do współpracy zapraszamy wszystkich, dla których ważny jest komfort, wygoda użytkowania i profesjonalne podejście.

Klimatyzacja: projektowanie, montaż, serwis

Nowoczesne klimatyzatory wiodących producentów to zaawansowane, a jednocześnie proste w obsłudze urządzenia sterowane elektronicznie. Klimatyzatory są coraz tańsze, cichsze i energooszczędne.

Urządzenia klimatyzacyjne najnowszych generacji pracują na inwerterowych sprężarkach, dzięki którym ich obciążenie jest zależne od zapotrzebowania i dzięki temu zmniejsza się pobór energii elektrycznej co ma duży wpływ na wysokość rachunków za prąd.

Przeglądy okresowe

Posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania przeglądów i sprawdzania szczelności instalacji, które według przepisów muszą być wykonywane dla wszystkich urządzeń chłodniczych napełnianych czynnikiem chłodniczym.

"Klimatyzacja zamontowana w naszym domu pozwoliła nam normalnie funkcjonować w upalne lato, powinniśmy zdecydować się na nią wcześniej"

Krzysztof Mizgaj, Łódź

"Przy upałach, gdy temperatura za oknem przekracza 30'C klimatyzacja w biurze to podstawa."

Andrzej Klimer, Pabianice

" U nas w biurze jest przenośny klimatyzator. Z uwagi na umowę najmu nie mogliśmy sobie pozwolić na inny, ale przenośna klimatyzacja też daje radę."

Jola Bogusz, Łódź

"Mieszkam na ostatnim piętrze w bloku i latem ciężko było spać przez temperaturę jaką w nocy oddawał nagrzany dach. Po zamontowaniu klimatyzatora w sypialni ten problem zniknął!"

Jacek Chrust, Ksawerów