Chłodnictwo

Nasza firma zajmuje się montażem wszelkiego typu urządzeń chłodniczych, modernizacją, regeneracją podzespołów chłodniczych, naprawą oraz konserwacją, jak również sprzedażą części do urządzeń chłodniczych. Robimy przeglądy okresowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Oferujemy także umowy serwisowe z naszą firmą, zarówno dla klientów z Łodzi, Pabianic jak i innych części kraju. Zapewniamy fachową obsługę przemysłowych jak i domowych urządzeń chłodniczych opartą na wieloletnim doświadczeniu naszych serwisantów.

Szczegółowy zakres oferowanych usług:

 • Montaż komór chłodniczych i mrożących
 • Montaż wytwornic wody lodowej
  – chłodzonych powietrzem,
  – ze zdalnym skraplaczem,
  – ze skraplaczami chłodzonymi wodą

Chłodnictwo to nasza pasja a każde zlecenie na montaż czy serwis komór chłodniczych i zamrażalniczych traktowane jest indywidualnie zależnie od potrzeb Klienta. Sposób montażu chłodni zawsze uzgadniamy ze zleceniodawcą. Prace wykonywane przez doświadczony serwis zapewniają mniejsze koszty eksploatacji urządzeń chłodniczych poniesionymi przez użytkownika.

Wykonujemy instalacje chłodnicze poczynając od małych układów aż do dużych instalacji chłodniczych dla różnych gałęzi przemysłu. Chłodnie i inne urządzenia chłodnicze i zamrażalnicze montujemy i serwisujemy głownie na terenie miast Łódź i Pabianice oraz ich okolic.

Wykonujemy instalacje zarówno w punktach handlowych, gastronomicznych, domach jak i obiektach przemysłowych. Naszym klientom pomagamy także w dostosowaniu układów chłodniczych do obecnie obowiązujących przepisów ochrony środowiska i wymagań technicznych. Dobierając urządzania chłodnicze dla klientów wybieramy producentów którzy na rynku chłodniczym maja wyrobioną renomę, dzięki czemu instalacje, które budujemy są ekonomiczne, ciche i niezawodne.

Montujemy i serwisujemy urządzenia wentylacyjne głownie na terenie miast Łódź, Pabianice, Warszawa oraz ich okolic, ale jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce w kraju.

Naszym atutem jest rzetelność, duża dyspozycyjność oraz mobilność, która w momencie wystąpienia awarii pozwala nam na szybką naprawę i ponowne uruchomienie urządzeń chłodniczych.

Skontaktuj się z nami aby omówić swoje wymagania.

 

Chłodnie: projektowanie, montaż, serwis

Głównym zastosowaniem komór chłodniczych jest utrwalanie, przechowywanie i transport szybko psujących się artykułów spożywczych. W przeciwieństwie do konserwowania żywności przy pomocy wysokich temperatur technika chłodnicza pozwala zachować produkty w pierwotnym stanie świeżości, bez zmiany smaku, koloru i zawartości witamin.

Zalety komór chłodniczych:

 • elementy łączone na zamki zapewniające szybki montaż i demontaż,
 • komory są wielokrotnego użytku,
 • szeroka gama wymiarów komór chłodniczych,
 • podłoga komór w standardzie pokryta blachą ze stali nierdzewnej,
 • drzwi w standardowym wyposażeniu komory

Przeglądy okresowe

Posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania przeglądów i sprawdzania szczelności instalacji, które według przepisów muszą być wykonywane dla wszystkich urządzeń chłodniczych napełnianych czynnikiem chłodniczym.

Nasze certyfikaty

Posiadane przez nas certyfikaty potwierdzają przynależność do oficjalnej sieci dystrybucji produktów urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz gwarantują wykonanie montażu klimatyzacji i wentylacji zgodnie z normami technicznymi.

"Klimatyzacja zamontowana w naszym domu pozwoliła nam normalnie funkcjonować w upalne lato, powinniśmy zdecydować się na nią wcześniej"

Krzysztof Mizgaj, Łódź

"Przy upałach, gdy temperatura za oknem przekracza 30'C klimatyzacja w biurze to podstawa."

Andrzej Klimer, Pabianice

" U nas w biurze jest przenośny klimatyzator. Z uwagi na umowę najmu nie mogliśmy sobie pozwolić na inny, ale przenośna klimatyzacja też daje radę."

Jola Bogusz, Łódź

"Mieszkam na ostatnim piętrze w bloku i latem ciężko było spać przez temperaturę jaką w nocy oddawał nagrzany dach. Po zamontowaniu klimatyzatora w sypialni ten problem zniknął!"

Jacek Chrust, Ksawerów