Serwis klimatyzacji

Wszystkie urządzenia mechaniczne potrzebują regularnej konserwacji. Aby zapewnić naszym klientom sprawne funkcjonowanie kupionych u nas klimatyzacji, oferujemy serwis klimatyzacjiDzięki temu każdy zamieszkujący Łódź może zagwarantować sobie i swoim bliskim korzystanie ze wszystkich zalet klimatyzacji z zachowaniem bezpieczeństwa Serwis klimatyzacji jest niezwykle istotny biorąc pod uwagę zasadę działania klimatyzatorów. Kiedy powietrze jest chłodzone, wydzielana jest wilgoć, a to z kolei sprzyja rozwojowi różnego rodzaju mikroorganizmów.

Profesjonalny serwis klimatyzacji pozwoli zapobiec pojawieniu się pleśni, bakteriom, czy zarodnikom grzybów. W dobrej jakości urządzeniach, jakie znajdują się w naszej ofercie, duża część zanieczyszczeń jest zatrzymywana przez filtr. Jednak nawet w ich przypadku zalecana jest systematyczna konserwacja. Serwis klimatyzacji jaki wykonujemy na terenie miasta Łódź realizują wykwalifikowani specjaliści, posiadający stosowne uprawnienia do wykonywania przeglądów oraz weryfikacji szczelności instalacji.

Profesjonalny serwis klimatyzacji w Łodzi

Poza okresowymi przeglądami świadczymy usługi związane z ewentualną naprawą. Serwis klimatyzacji, z jakiego korzystają klienci z miasta Łódź odbywa się nie tylko w ramach gwarancji, ale także w trakcie użytkowania urządzenia już po gwarancji.  Chcemy nie tylko zapewnić klientom dostęp do najlepszych klimatyzatorów na rynku, ale także pozwolić na ich bezpieczne i efektowne wykorzystywanie, dlatego serwis klimatyzacji odbywa się bardzo dokładnie i z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.

Serwis klimatyzacji jaki świadczymy na obszarze miasta Łódź wykonujemy w chłodniach, domach, biurach, sklepach, fabrykach, czy lokalach gastronomicznych. Nasze usługi konserwacyjne przedłużają żywotność klimatyzatorów i minimalizują ryzyko pojawienia się usterki, a także rozprzestrzeniania się groźnych dla zdrowia drobnoustrojów. Wykonywany przez nas serwis klimatyzacji dotyczy urządzeń wiodących na rynku producentów, a nasi pracownicy nieustannie się dokształcają, by te usługi były jeszcze szersze.

Przeglądy okresowe

Posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania przeglądów i sprawdzania szczelności instalacji, które według przepisów muszą być wykonywane dla wszystkich urządzeń chłodniczych napełnianych czynnikiem chłodniczym.

"Klimatyzacja zamontowana w naszym domu pozwoliła nam normalnie funkcjonować w upalne lato, powinniśmy zdecydować się na nią wcześniej"

Krzysztof Mizgaj, Łódź

"Przy upałach, gdy temperatura za oknem przekracza 30'C klimatyzacja w biurze to podstawa."

Andrzej Klimer, Pabianice

" U nas w biurze jest przenośny klimatyzator. Z uwagi na umowę najmu nie mogliśmy sobie pozwolić na inny, ale przenośna klimatyzacja też daje radę."

Jola Bogusz, Łódź

"Mieszkam na ostatnim piętrze w bloku i latem ciężko było spać przez temperaturę jaką w nocy oddawał nagrzany dach. Po zamontowaniu klimatyzatora w sypialni ten problem zniknął!"

Jacek Chrust, Ksawerów