Fachowość i doświadczenie

Montaż, serwis i naprawa w domach, mieszkaniach, sklepach, aptekach i biurach.

Klimatyzacja w domu i biurze

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla firm oraz użytkowników indywidualnych.

Wentylacja – Strefa Klimatu Łódź, Pabianice, Warszawa

wentylacjaŚwiadczymy profesjonalne usługi w zakresie sprzedaży urządzeń wentylacyjnych, takich jak rekuperacje czy kurtyny powietrzne. Nasza firma trudni się ich instalacją, konserwacją i serwisowaniem. Możemy również przeprowadzić regenerację lub renowację istniejących już urządzeń.

 

Szczegółowy zakres usług:

  • montaż central wentylacyjnych,
  • montaż central nawiewno-wywiewnych z odzyskiem ciepła,
  • montaż wentylatorów dachowych, kanałowych, osiowych,
  • montaż aparatów grzewczo-wentylacyjnych

Firma Strefa Klimatu zajmuje się również serwisem oraz konserwacją urządzeń wentylacyjnych, których okres gwarancji już minął. Oferujemy również kompleksowe umowy serwisowe na świadczone przez nas usługi.

Każde zlecenie na montaż czy serwis wentylacji traktowane i wyceniane jest indywidualnie zależnie od potrzeb Klienta. Sposób montażu urządzeń wentylacyjnych zawsze uzgadniamy ze zleceniodawcą przed przystąpieniem do realizacji zlecenia. Prace wykonywane przez doświadczony serwis zapewniają mniejsze koszty eksploatacji urządzeń wentylacyjnych ponoszone przez użytkownika.

Montujemy urządzenia wentylacyjne głownie na terenie miast Łódź, Pabianice, Warszawa oraz ich okolic, ale jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce w kraju.

Wykonujemy instalacje i serwis wentylacji zarówno w biurach, domach, halach magazynowych i budynkach użyteczności publicznej.

Skontaktuj się z nami aby omówić swoje wymagania odnośnie montażu wentylacji.