Fachowość i doświadczenie

Montaż, serwis i naprawa w domach, mieszkaniach, sklepach, aptekach i biurach.

Klimatyzacja w domu i biurze

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla firm oraz użytkowników indywidualnych.

Wentylacja – Łódź

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie sprzedaży urządzeń wentylacyjnych, takich jak rekuperacje czy kurtyny powietrzne. Nasza firma trudni się ich instalacją, konserwacją i serwisowaniem. Możemy również przeprowadzić regenerację lub renowację istniejących już urządzeń.

 
Szczegółowy zakres usług:

Firma Strefa Klimatu zajmuje się również serwisem oraz konserwacją urządzeń wentylacyjnych, których okres gwarancji już minął. Oferujemy również kompleksowe umowy serwisowe na świadczone przez nas usługi.

Wentylacja w Łodzi na miarę oczekiwań

Wszystkie zlecenia są przez nas traktowane indywidualne, dlatego wentylacja kupiona za naszym pośrednictwem, spełni wszystkie oczekiwania klienta. Każdorazowo montaż jest uzgadniany ze zleceniodawcą. Natomiast czynności wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników serwisu są gwarancją, że wentylacja będzie działała bezawaryjnie przez długi czas. Jej eksploatacja będzie bezpieczna i bardziej efektywna.

Każde zlecenie na montaż czy serwis wentylacji traktowane i wyceniane jest indywidualnie zależnie od potrzeb Klienta. Sposób montażu urządzeń wentylacyjnych zawsze uzgadniamy ze zleceniodawcą przed przystąpieniem do realizacji zlecenia. Prace wykonywane przez doświadczony serwis zapewniają mniejsze koszty eksploatacji urządzeń wentylacyjnych ponoszone przez użytkownika.

Montujemy urządzenia wentylacyjne głownie na terenie miast Łódź, Pabianice, Warszawa oraz ich okolic, ale jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce w kraju.

Wykonujemy instalacje i serwis wentylacji zarówno w biurach, domach, halach magazynowych i budynkach użyteczności publicznej.

Skontaktuj się z nami aby omówić swoje wymagania odnośnie montażu wentylacji.