Fachowość i doświadczenie

Montaż, serwis i naprawa w domach, mieszkaniach, sklepach, aptekach i biurach.

Klimatyzacja w domu i biurze

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla firm oraz użytkowników indywidualnych.

Serwis

Strefa Klimatu oferuje profesjonalny serwis wentylacji, klimatyzacji oraz chłodni i mroźni w domach, biurach, sklepach, fabrykach i lokalach gastronomicznych. Zapewniamy zarówno serwis i naprawę urządzeń zakupionych w naszej firmie jak i instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych już istniejących i działających u klienta.

 

Oferujemy zarówno fachowy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny urządzeń wentylacyjnych, chłodniczych i klimatyzatorów producentów takich jak:

Oferowane przez nas usługi konserwacyjno-serwisowe zapewnią prawidłową pracę urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych, zminimalizują ryzyko pojawienia się usterek oraz wydłużą ich żywotność. Fachowe i regularne przeglądy oraz konserwacja urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych zmniejsza także zużywaną przez nie energię oraz polepsza jakość powietrza w domach, biurach, chłodniach czy innych pomieszczeniach, minimalizując ryzyko wystąpienia i rozprzestrzenienia się wszelkiej maści grzybów, alergenów i przykrych zapachów.

Nasi pracownicy uczestniczą w regularnych szkoleniach producentów urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, których jesteśmy partnerami, co potwierdzają nasze certyfikaty. Skontaktuj się z nami i spytaj o szczegóły oferty serwisowej!