Fachowość i doświadczenie

Montaż, serwis i naprawa w domach, mieszkaniach, sklepach, aptekach i biurach.

Klimatyzacja w domu i biurze

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla firm oraz użytkowników indywidualnych.

Chłodnictwo – Strefa Klimatu Łódź, Pabianice, Warszawa

Nasza firma zajmuje się montażem wszelkiego typu urządzeń chłodniczych, modernizacją, regeneracją podzespołów chłodniczych, naprawą oraz konserwacją, jak również sprzedażą części do urządzeń chłodniczych. Robimy przeglądy okresowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Oferujemy także umowy serwisowe z naszą firmą, zarówno dla klientów z Łodzi, Pabianic jak i innych części kraju. Zapewniamy fachową obsługę przemysłowych jak i domowych urządzeń chłodniczych opartą na wieloletnim doświadczeniu naszych serwisantów.

Szczegółowy zakres oferowanych usług:

Chłodnictwo to nasza pasja a każde zlecenie na montaż czy serwis komór chłodniczych i zamrażalniczych traktowane jest indywidualnie zależnie od potrzeb Klienta. Sposób montażu chłodni zawsze uzgadniamy ze zleceniodawcą. Prace wykonywane przez doświadczony serwis zapewniają mniejsze koszty eksploatacji urządzeń chłodniczych poniesionymi przez użytkownika.

Wykonujemy instalacje chłodnicze poczynając od małych układów aż do dużych instalacji chłodniczych dla różnych gałęzi przemysłu. Chłodnie i inne urządzenia chłodnicze i zamrażalnicze montujemy i serwisujemy głownie na terenie miast Łódź i Pabianice oraz ich okolic.

Wykonujemy instalacje zarówno w punktach handlowych, gastronomicznych, domach jak i obiektach przemysłowych. Naszym klientom pomagamy także w dostosowaniu układów chłodniczych do obecnie obowiązujących przepisów ochrony środowiska i wymagań technicznych. Dobierając urządzania chłodnicze dla klientów wybieramy producentów którzy na rynku chłodniczym maja wyrobioną renomę, dzięki czemu instalacje, które budujemy są ekonomiczne, ciche i niezawodne.

Montujemy i serwisujemy urządzenia wentylacyjne głownie na terenie miast Łódź, Pabianice, Warszawa oraz ich okolic, ale jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce w kraju.

Naszym atutem jest rzetelność, duża dyspozycyjność oraz mobilność, która w momencie wystąpienia awarii pozwala nam na szybką naprawę i ponowne uruchomienie urządzeń chłodniczych.

Skontaktuj się z nami aby omówić swoje wymagania.